Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Mostar Open 2015.

U subotu 14.11.2015. godine smo u dvorani na Bijelom brijegu organizirali 7. Mostar Open. Na ovom velikom međunarodnom taekwondo turniru je ove godine nastupilo 420 natjecatelja iz cijele Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore i Makedonije. 

Ceremonija otvaranja je počela u 9 sati. Nazočnima se obratio Samir Šarić, predsjednik Taekwondo saveza Federacije, a turnir je otvorila Mirjana Bošnjak, generalni tajnik Sportskog saveza grada Mostara. Pored njih ceremoniji otvaranja su još nazočile Fatima Rahimić, administrativno tehnički referent Sportskog saveza grada Mostara, i gđa. Šarić, tajnica Taekwondo saveza Federacije. 

Mirjana Bošnjak je trenerici uručila priznanje za uspješnu organizaciju turnira, i pri tome dodala: "Taekwondo klub Cro Star jedan je od naših najuspješnijih članica i ponos našeg grada te se ujedno ovim putem želim zahvaliti i trenerici Klaudiji Marić koja je sve ovo i organizirala". Nakon toga je uslijedila vrlo atraktivna demonstracija našeg demo team-a, koja je izmamila veliki pljesak prepune dvorane na Bijelom brijegu. 

U 9:30 je započeo turnir na 5 borilišta u 3 discipline: borbe, forme i kick. Koristila se elektronska oprema Daedo i Lajust iz Budosport-a Zagreb. 

Želimo se zahvaliti svim sponzorima, koji su na neki način pomogli u organizaciji našeg turnira: Sportski savez grada Mostara, Logos, cafe Damir Rodoč, ToRo, T.R. DM, Mališić, Drugi način, Jana, Agrokor, Ataco, Daleka obala, Unicredit, Elektroprivreda, Granum Čapljina, Hercegovina vino, Imbrex, Karate klub Zrinjski Mostar, Marbo, Net, Vina Zadro, Osvit, Podravka, Eronet, Topguard, MK Kosmetika, restoran Radobolja. 

Želimo se zahvaliti svim klubovima, koji su ove godine nastupili na Mostar Openu. Velika hvala svim sponzorima, bez kojih ne bismo mogli organizirati turnir, a posebna hvala ide i roditeljima našeg kluba, koji iz godine u godinu nesebično pomažu ne samo u organizaciji turnira, već općenito i u radu kluba.

Slijede rezultati: 

Sveukupni plasman i pobjednici 7. Mostar Open-a:

1. Cro Star Mostar

2. Poskok Posušje

3. Forteca Korčula

 

BORBE:

MALI OLIMPIJCI:

1. Cro Star Mostar

2. Bistra Hrvatska

3. Sarajevo

 

VRTIĆANCI:

1. Cro Star Mostar

2. Poskok Posušje

3. Forteca Korčula

 

MLAĐI KADETI/KADETKINJE:

1. Bistra Hrvatska

2. HTKD Hvojnica – Fojnica

3. Rugvica Hrvatska

 

STARIJI KADETI/KADETKINJE:

1. Zagrebački taekwondo savez

2. Čapljina

3. Montenegro Stars

 

JUNIORI/JUNIORKE:

1. Zagrebački taekwondo savez

2. Cro Star Mostar

3. Centar Hadžići

 

SENIORI/SENIORKE:

1. Forteca Korčula

2. Kupres

3. Centar Hadžići

 

KICK:

1. Cro Star Mostar

2. Poskok Posušje

3. Forteca Korčula

 

FORME:

1. Zagrebački taekwondo savez

2. Poskok Posušje

3. Forteca Korčula

 

NAJBOLJI BORCI TURNIRA:

- Najbolji dječak u kicku: Luka Bevanda, Cro Star Mostar

- Najbolja djevojčica u kicku: Nika Šunjić, Cro Star Mostar

 

- Najbolji mali olmpijac: Leon Klanfar, Bistra Hrvatska

- Najbolja mala olimpijka: Nera Prce, Cro Star Mostar

 

-Najbolji vrtićanac: Luka Bogoja, Forteca Korčula

-Najbolja vrtićanka: Marija Orlović, Magone Livno

 

-Najbolji mlađi kadet: Ivan Draženović, Jastreb Zagreb

-Najbolja mlađa kadetkinja: Dora Jazvić, Rugvica Hrvatska

 

-Najbolji stariji kadet: Mladen-Mladi Vego, Čapljina

-Najbolja starija kadetkinja: Nina Marin, Metalac

 

-Najbolji junior: Romano Mujkanović, Zagrebački taekwondo savez

-Najbolja juniorka: Lucija Šaravanja, Zagrebački taekwondo savez

 

-Najbolji senior: Roko Lučić, Forteca Korčula

-Najbolja seniorka: Ivana Vukelić, Otok Hrvatska

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1