Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Taekwondo klinci polagali VI. 2016.

30.6.2016. godine smo održali polaganje za naše klince. Njih 16 je pristupilo polaganju i zaista su bili super.

Polaganje se sastojalo od nekoliko poligona, na kojima su pokazali da su svladali veliki broj vježbi, zatim su demonstrirali 2 stava, 3 ručna bloka i 2 nožna udarca. Nakon toga je uslijedilo razbijanje 'dasaka', pri čemu je bilo vidljivo oduševljenje klinaca. Na kraju smo organizirali turnir. Svi klinci su položili pa su dobili medalju i diplomu. Cijela ekipa zaslužuje veliku pohvalu, na treningu su izvrsni, pa su samim tim bili izvrsni i na polaganju. Ono što nam je drago jeste i oduševljenje roditelja, a neki nisu mogli vjerovati da su naši mali klinci sve to naučili.

Evo njihovih imena: Noa Ostojić, Matej Sesar, Mario Madžar, Marko Janeš, Roko Rozić, Karlo Ćubela, Neđo Leko, Ivano Perić, Fran Bogadi, Dorijan Matić, Ivan Grle, David i Petar Martinović, Nikola Aničić, Jan Pandža, Boris Vasilj. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1