Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Mostar Open 2016.

U subotu 5.11.2016. smo organizirali 8. Mostar Open, na kojem je sudjelovalo 590 natjecatelja iz Slovenije, Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine. Naš turnir je najveći turnir BiH, ali i jedan od najvećih turnira u regiji.

Jako nam je drago što smo dobili samo pozitivne povratne informacije o odličnoj organizaciji. Želimo se zahvaliti svim sponzorima, koji su na neki način podržali ovaj turnir, svim medijima i naravno svim onim roditeljima i članovima kluba, koji su pomogli u organizaciji turnira i na dan turnira.

Turnir je otvorio Hasan Šišić, predsjednik Sportskog saveza Grada Mostara, a nazočna je bila i Fatima Rahimić, administrativno tehnički referent Sportskog saveza Grada Mostara. Ceremoniji otvaranja je nazočio i Vedran Kožul, predsjednik našeg Taekwondo kluba Široki Brijeg, što nas je jako obradovalo. Zahvaljujemo se gosp. Šišiću na predivnim riječima tijekom otvaranja.

Nakon otvaranja uslijedila je vrlo atraktivna demonstracija našeg demo tima u sljedećem sastavu: Boris Knezović, Miran Đorđevski, David Marušić, Hrvoje Marijanović, David Marijanović, Denis Dujmović, Luka Penavić.

Tijekom jutra su se djeca mogli družiti s Linom i s Flipkom, dvijema maskotama, koje su zaista bile simpatične. 

Svim prvim mjestima smo osigurali poklon paketiće, a svim sudionicima kicka utješne medalje i slatkiše, tako da je vladalo veliko oduševljenje kod djece zahvaljujući sponzorstvu firme Union Foods. 

Borbe, forme, kick su se održali na 6 oktagona, na kojima je korištena Daedo oprema. Svi uzrasti na borbama su imali elektronske nanožnice, a sudilo je 22 sudaca iz Crne Gore, Hrvatske i BiH. Na kraju turnira smo proglasili najbolje natjecatelje i nagradili ih peharom i poklon paketićem od Podravke. Najbolje ekipe u ekipnim plasmanima smo nagradili peharom, a najbolje tri ekipe u sveukupnom plasmanu smo nagradili peharom i vinom od Hercegovinavina. Inače, smo nagradili i najbrojniju ekipu poklon paketom i peharom, a to je ove godine pripalo Forteci s Korčule. 

Još jednom veliko hvala svim sponzorima: Sportski savez Grada Mostara, Cafe Damir Rodoč, ToRo group, Servis Quattro, Addiko Bank, Intesa Sanpaolo Bank, N-Soft, Elektroprivreda, Domar Zoka, HT Eronet, Granum Čapljina, Eurosan, Ataco, pekara Suncokret, restoran Prestige, Union foods, Kraš, Podravka, Logos, Central osiguranje, LZ gradnja, Topguard, Hercegovinavino, Daleka obala, Vinarija Andrija, Vinarija Sivrić, Vinarija Zubac, Jana, Agrokor.

Sveukupni plasman:

Cro Star Mostar

Forteca Korčula

Zagrebački Taekwondo Savez

 

Borbe:

Cro Star Mostar

Zagrebački taekwondo savez

Tim Bosna

 

Forme:

Zagrebački taekwondo savez

Forteca Korčula

ST Kwan

 

Kick:

Cro Star Mostar

Forteca Korčula

Poskok Posušje

 

Mala Olimpijada:

Cro Star Mostar

Forteca Korčula

KBK Maribor

 

Vrtićanci:

Cro Star Mostar

Šujica Tomislavgrad

Bistra Zagreb

 

Mlađi kadeti:

Zagrebački Taekwondo Savez

Čapljina

Forteca Korčula

 

Stariji kadeti:

Montenegro Stars

Rugvica Zagreb

KBK Maribor

 

Juniori:

Tim Bosna

Crni Labudovi

Gusar Omiš

 

Seniori:

Centar Hadžići

Forteca Korčula

Šmartno Litija Slovenija

 

Najbolji dječak na kicku: Josip Bevanda, Cro Star Mostar

Najbolja djevojčica na kicku: Anamarija Jukić, Poskok Posušje

Najbolji olimpijac: Frano Curać, Forteca Korčula

Najbolja olimpijka: Mia Lepenik, KBK Maribor

Najbolji vrtićanac: Antonio Rezo, Cro Star Mostar

Najbolja vrtićanka: Tajma Kajević, Tim Bosna

Najbolji mlađi kadet: Marin Seršić, ST Kwan

Najbolja mlađa kadetkinja: Ivana Đaković, Zagrebački taekwondo savez

Najbolji stariji kadet: Arbon Zekaj, Montenegro Stars

Najbolja starija kadetkinja: Larisa Lončarić, KBK Maribor

Najbolji junior: David Bašić, Poskok Posušje

Najbolja juniorka: Anesa Pulo, Tim Bosna

Najbolji senior: Domen Pirc, Šmartno Litija Slovenija

Najbolja seniorka: Arnela Mukić, Centar Hadžići

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1