Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Izbor za najbolji crtež 2019.

2.4.2019. smo završili naše natjecanje za izbor najboljeg crteža. Djecu smo podijelili u vrtićance i mlađe kadete, pa smo tako i izabrali dva najbolja crteža. Tema je bila taekwondo, a među vrtićancima je najbolji crtež imao Romano Blažević, a među mlađim kadetima je najbolji crtež imao Matej Sesar. Njih dvojicu smo nagradili prigodnim poklonom, te im čestitamo na odličnim radovima. Inače je preko 20 crteža bilo urađeno, i svi su zaista bili dobri. Radujemo se idućem natjecanju u crtežima :-)

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1