Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Klupski maskenbal 2021.

U utorak 16.2.2021. smo u klubu održali veliki klupski maskenbal, na kojem je sudjelovalo 84 djece. Svi sudionici maskenbala bili su raspoređeni u naše 3 dvorane, te su imali mnoštvo zabavnih aktivnosti i igara. Uslijedio je i defile svih maski, nakon kojeg smo dobili Top 10, a potom su izabrane i najbolje maske.

1. mjesto - Nika Šunjić i Shrek

2. mjesto - Doris Zlomislić i hobotnica

3. mjesto - Josip Bevanda (Minecraft) i Sebastian Vučić (Djed Božičnjak)

Sve maske su bile extra i zaista je bilo teško odlučiti koje su najbolje. Sve sudionike maskenbala nagradila je tvrtka Union Foods, te se zahvaljujemo brendovima Monte Zott, Flipko i Feel Happy na super slatkišima. Sva djeca su se jako obradovala poklon paketićima i uživala u slasticama pomenutih brendova.

Također se želimo zahvaliti Lola klaunovima, s kojima su djeca uživala u zabavnim aktivnostima.

Velika pohvala ide svim sudionicima maskenbala na trudu koji su uložili da bi se pripremili za maskenbal, te se već radujemo idućem maskenbalu. Kao i uvijek maskenbal je bio poklon trenera članovima kluba :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1