Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Taekwondo klinci polagali 7. 2022.

U subotu 9.7.2022. polagali su naši slatki maleni Taekwondo klinci. S njima je polaganje uvijek jedan veliki događaj i jedna velika radost. Naši maleni se maksimalno trude i tako ih je lijepo vidjeti dok pokušavaju dati sve od sebe. Roditelji su bili oduševljeni te su i navijali za svoju dječicu.

Polaganje za taekwondo klince se sastoji od nekoliko dijelova, vrlo je zabavno, a nema kraja osmijesima na licima kad dođemo do podjele diploma i medalja.

Za Taekwondo klince položili su: Petar Marić, Noa Klepo, Josip Karačić, Luka Dujmović, Ivano Ivanković, Noa Peštić, Jakov Vidačak, Katarina Deronjić. Žao nam je što nisu i ostali nazočili, no neki su bili bolesni a neki roditelji su već na godišnjem odmoru.

Čestitamo našim Taekwondo klincima :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1