Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Predavanje o zdravoj prehrani 2023.

U četvrtak 26.1.2023. smo u našem klubu ugostili nutricionisticu Nevenu Pandžu, koja nam je održala jedno jako korisno predavanje. Govorila je o zdravoj užini u školi, što trebamo jesti tijekom putovanja na turnir, što trebamo jesti na turniru između borbi, koja hrana će nam dati energije, kako možemo održavati svoju kilažu na zdrav način a posebno je istakla stvari koje bismo trebali izbjegavati.

Predavanju je nazočilo 55 roditelja i djece. Nakon predavanja je bilo i pitanja te je predavanje proteklo u vrlo pozitivnom ozračju. 

Želimo se od srca zahvaliti mami Jadranki koja nam je omogućila ovo predavanje i naravno Neveni Pandži koja nam je dala mnoge korisne savjete. Drago nam je što smo uspostavili kontakt s Nevenom te se radujemo suradnji s njom i u budućnosti.

U našem klubu je uvijek dobra suradnja trenera i roditelja jer na taj način činimo nešto dobro za našu djecu. Kad se male ruke slože...

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1