Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Josip i Marina položili za 2. Dan - 7.2023.

U nedjelju 2.7.2023. je u Posušju u organizaciji Taekwondo saveza Bosne i Hercegovine održano polaganje za crne pojaseve. Naš klub je imao dva kandidata na ovom polaganju.

Josip Bevanda i Marina Aničić su uspješno položili za crni pojas 2. Dan. Oboje su pred ispitivačkim povjerenstvom Taekwondo saveza BiH pokazali zavidno znanje iz naprednih ručnih i nožnih tehnika, atraktivnih nožnih tehnika u skoku i priskoku, demonstrirali su samoobranu, odradili sparing te razbijali daske.

Marina i Josip redovno treniraju, prate plan i program rada tako da su bili spremni i očekivali smo da će položiti. Crni pojas 2. Dan je svakako motivacija za dalje, za turnire ali i za druga neka zvanja u budućnosti kao na primjer da postanu treneri, suci...

Čestitamo Marini i Josipu na novom zvanju, bravo :-) 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1