Ukupno 13 naših članova izborilo se za čak 17 medalja (9 zlatnih, 6 srebrnih i 2 brončane medalje), ekipni plasman i dvije titule najboljih natjecatelja turnira.
Na Državnom prvenstvu u formama ekipa Cro Stara je ostvarila 100% učinak. Nastupila su tri natjecatelja koji su se izborili za 3 medalje:
Ivan Skoko – državni prvak
Lana Miljko – državna prvakinja
Aleksandra Čabrilo – brončana medalja
Na Državnom prvenstvu u konkurenciji mlađih kadeta, također su nastupila tri predstavnika:
Mateo Barbarić – srebrna medalja i titula viceprvaka države
Mia Drežnjak – jedna pobjeda, nedovoljna za medalju
Antonia Marić – borbena, ali bez plasmana
Pored Državnog prvenstva održano je i Otvoreno prvenstvo Asocijacije Visoko u konkurenciji borbe i kicka. U disciplini kick nastupilo je šest natjecatelja i svi su se vratili s medaljama:
Nika Slišković – zlato i titula najbolje djevojčice turnira u kicku
Niko Soldo – zlato
Petar Šimun Zovko – zlato
Sara Jergović, Luka Marić, Mihael Baltić – srebro
U ekipnom poretku dječaka i djevojčica zauzeli smo 3. mjesto u disciplini kick.
I u borbama smo također ostvarili impresivan učinak. Svih sedam natjecatelja osvojilo je medalje:
Marko Bošnjak, Lana Miljko, Mihael Baltić, Niko Soldo – zlato
Sara Jergović, Nika Slišković – srebro
Petar Šimun Zovko – bronca
Marko Bošnjak je dodatno proglašen za najboljeg kadeta B turnira, dok je Lana Miljko osvojila dvostruko zlato – i u formama i u borbama. Niko Soldo je također nastavio svoj niz zlatnih medalja, a Mihael Baltić je u svom prvom nastupu u borbama odmah došao do zlata. U ekipnom poretku juniorki i mlađih kadeta zauzeli smo 4. mjesto, samo bod iza trećeplasiranog tima.
Naša ekipa je bila jako raspoložena i motivirana. Ukupno 17 medalja i dvije titule najboljih natjecatelja su dokaz da smo se kvalitetno pripremali i da su djeca zaista dala sve od sebe. Nakon održanog državnog prvenstva slijede pripreme za sljedeća dva kriterijska turnira: Prvenstvo Federacije BiH i Kup BiH.
Turniri su se održali u sportskoj dvorani Mladost na šest borilišta. Otvaranje i pauza za ručak trajali su puna dva sata što je nedopustivo, a sam turnir završio je oko 22 sata što je također neprihvatljivo. Doktori nisu radili svoj posao kako treba, olako su se prekidale borbe iako djetetu nije ništa, ne znamo je li organizator uopće doktorima dao upute o prekidu. Zaista suludo je bilo kad je roditeljima rečeno da izađu na što su treneri klubova kao i roditelji žustro reagirali. Mnogo je propusta bilo u organizaciji te ovakve turnire ubuduće nećemo podržavati. Kompletno svi treneri su bili krajnje nezadovoljni, a šok na licima trenera se mogao vidjeti na jutarnjem sastanku trenera kad su saznali da će borbe otvorenog prvenstva početi tek nekoliko sati kasnije na 5 borilišta. U takvim uvjetima su natjecatelji i treneri satima čekali na svoj nastup.
Zahvaljujemo našim roditeljima koji su cijeli dan bodrili svoju djecu i stvorili predivnu atmosferu u ovoj lošoj organizaciji. Djeca su bila umorna i natjecala su se kasno uveče, ali roditelji su im dali dodatnu energiju koja je doprinijela ovom izvrsnom rezultatu.
Ekipu su na turnir u Visoko vodili treneri Klaudia Marić i Boris Knezović koji su prezadovoljni ostvarenim rezultatima te su jako ponosni na svoje sportaše.

Prijem u Taekwondo Hall of Fame je zaista povijesni trenutak i za grad Mostar i za cijelu BiH. 
Malo o taekwondo-u... 
U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji
Potičemo i druge sposobnosti naših članova