Saturday 14 February 2026

crostar_tkd@yahoo.com

Kup Marjana Split 2025.

U subotu 22.11.2025. nastupili smo u Splitu na Kupu Marjana, koji je okupio oko 400 natjecatelja. Probrana ekipa Cro Stara nastupila je kao dio tima Taekwondo saveza Federacije BiH, te je ukupno osvojila 7 medalja, čime su dali značajan doprinos ekipnom uspjehu saveza.

Najsjajnija medalja ponovno je zasjala oko vrata Josipa Bevande, koji je i ovaj vikend potvrdio vrhunsku formu. Dominantnim nastupima u juniorskoj kategoriji -68 kg zasluženo je osvojio zlatnu medalju, čime još jednom potvrđuje status jednog od najperspektivnijih boraca svoje kategorije.

Srebrne medalje izborili su: Alan Tvrtković i Mateo Barbarić.

Brončanim odličjima okitili su se: Mia Ivanković, Lana Miljko, Nika Slišković, Denis Krešić.

Zahvaljujući osvojenim medaljama i prikupljenim bodovima, članovi Cro Stara značajno su doprinijeli ekipnom plasmanu Taekwondo saveza Federacije BiH, koji je ostvario sljedeće rezultate: Juniori/juniorke – ekipno 1. mjesto, Kick – ekipno 1. mjesto, Mlađi kadeti/mlađe kadetkinje – ekipno 3. mjesto, sveukupni plasman – ekipno 2. mjesto.

Ekipu su vodili treneri Klaudia Marić i Boris Knezović koji su zadovoljni ostvarenim rezultatima, a ističu da je Taekwondo savez FBiH platio kotizacije cijelom timu.

Naš klub je još jednom pokazao svoju kvalitetu, kontinuirano se ostvaruju rezultati na domaćim i međunarodnim natjecanjima, a sve to zahvaljujući napornom radu, disciplini i pomnom planiranju.

Kup Marjana se održao u sportskoj dvorani OŠ Gripe i to na 5 borilišta s elektronskom opremom Daedo.

  • Trenerica Klaudia Marić primljena u Kuću slavnih! +

    Prijem u Taekwondo Hall of Fame je zaista povijesni trenutak i za grad Mostar i za cijelu BiH. Read More
  • 1

Upis --- trenirajte s nama

  • Grupa za naše male članove +

    Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
  • 1
  • WTF Taekwondo +

    Malo o taekwondo-u... Read More
  • 1

  • Rekreacija za odrasle +

    U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
  • 1
  • Naše druge klupske aktivnosti +

    Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
  • 1