Saturday 18 April 2026

crostar_tkd@yahoo.com

Ozalj Open, Hrvatska 2026.

U subotu 11.4.2026. smo nastupili na međunarodnom taekwondo turniru Ozalj Open na kojem smo postigli fantastične rezultate. Osvojeno je ukupno šest medalja, 2 titule najboljeg natjecatelja te 2 ekipna plasmana. 

Posebno treba istaknuti da je pet natjecatelja osvojilo pet zlatnih medalja, a to su: Mateo Barbarić, Niko Soldo, Marko Bevanda, Marko Bošnjak i Mia Drežnjak. Niko Soldo je nastupio u dvije discipline te je uz zlatnu medalju osvojio još i broncu. Njegov odličan nastup dodatno je nagrađen titulom najboljeg dječaka u disciplini kick. Marko Bevanda proglašen je najboljim kadetom B. U kicku smo zauzeli 2. mjesto u ekipnom plasmanu, a 3. mjesto u ekipnom poretku kadeta B.

Ovaj rezultat još je jedan dokaz kako sustavno i kontinuirano radimo na razvoju svojih sportaša, što se iz turnira u turnir potvrđuje izvrsnim rezultatima, a klub je i ovaj put sufinancirao troškove odlaska ekipe na turnir.

Osim sportskog dijela, naša ekipa je boravak u Ozlju iskoristila i za upoznavanje kulturnih i prirodnih ljepota grada. Članovi kluba obišli su Zavičajni muzej, dvorac i Stari grad, a poseban doživljaj bila je plovidba rijekom Kupom.

Ekipu u Ozalj je vodila trenerica Klaudia Marić.

Želimo zahvaliti domaćinu na gostoprimstvu koje smo rijetko gdje doživjeli te uputiti sve pohvale za vrhunsku organizaciju.

 

  • Trenerica Klaudia Marić primljena u Kuću slavnih! +

    Prijem u Taekwondo Hall of Fame je zaista povijesni trenutak i za grad Mostar i za cijelu BiH. Read More
  • 1

Upis --- trenirajte s nama

  • Grupa za naše male članove +

    Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
  • 1
  • WTF Taekwondo +

    Malo o taekwondo-u... Read More
  • 1

  • Rekreacija za odrasle +

    U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
  • 1
  • Naše druge klupske aktivnosti +

    Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
  • 1